Łódzkie Towarzystwo Naukowe - Łódź Innowacyjna od zawsze

Dzień otwarty na Zapleczu Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej


Data 13.04.2019

Godzina 09:45 - 14:45

Miejsce imprezy Zaplecze Techniczne Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej

Adres Zbiórka na Dworcu Łódź Widzew

Rodzaj imprezy pokaz
zwiedzanie
prezentacja

Organizator Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Prowadzący imprezę Pracownicy ŁKA

Adresaci imprezy Wszyscy zainteresowani
dzieci pozwyżej 7 roku życia

Wymagana wcześniejsza rejestracja na imprezę:

E-mail promocja@lka.lodzkie.pl

Opis imprezy

Łódzka Kolej Aglomeracyjna zaprasza wszystkich pasjonatów kolei na festiwalową imprezę!


Ile waży pociąg, w ile minut można go umyć, do czego potrzebny jest piasek?

Na te i wiele innych pytań związanych z koleją odpowiedzą pracownicy Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej w ramach dnia otwartego na Zapleczu Technicznym ŁKA, 13 kwietnia 2019 r. To niepowtarzalna okazja dla wszystkich miłośników kolei, fotografii, mieszkańców Łodzi i województwa do zwiedzenia miejsca niedostępnego na co dzień, na którym prowadzone są prace związane z utrzymaniem pociągów ŁKA. Zaplecze wyposażone jest w wiele nowoczesnych urządzeń takich jak tokarka, stanowisko laserowe do pomiaru kół, suwnica, podnośniki, stanowisko do napiaszczania. Znajduje się na nim również nowoczesna i ekologiczna myjnia.

ZWIEDZANIE ODBĘDZIE SIĘ W TRZECH GRUPACH:

I grupa- godz. 09.45- 11.15

II grupa- godz. 11.30 – 13.00

III grupa – godz. 13.15 – 14.45

Zbiórka grup na Dworcu Łódź Widzew o godzinie: 09.30 (I grupa) , 11.15 (II grupa), 13.00 (III grupa), skąd uczestnicy zwiedzania przejadą na Zaplecze Techniczne pociągiem ŁKA. W zwiedzaniu mogą wziąć udział osoby dorosłe oraz dzieci powyżej 7 roku życia wraz z pełnoletnim opiekunem. Ilość uczestników jest ograniczona. Każda z grup może liczyć maksymalnie 60 osób (łącznie 180 osób). Decyduje kolejność zgłoszeń.

REJESTRACJA

Aby wziąć udział w wycieczce należy wysłać zgłoszenie na adres promocja@lka.lodzkie.pl. W zgłoszeniu należy podać: imiona i nazwiska oraz daty urodzenia uczestników. W celu potwierdzenia uczestnictwa, osoba zgłaszająca zobowiązana jest do podania adresu mailowego lub telefonu kontaktowego. W zgłoszeniu prosimy umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na kontakt ze mną za pośrednictwem podanego adresu email lub nr telefonu, w celu potwierdzenia zakwalifikowania zgłoszenia do wzięcia udziału w dniu otwartym Zaplecza Technicznego ŁKA (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Oświadczam, że zapoznałem siebie oraz uczestników wycieczki z obowiązkiem informacyjnym dot. przetwarzania danych osobowych”.

Zgłoszenia należy przesyłać w terminie do 9 kwietnia 2019 r. Organizator w odpowiedzi zwrotnej przekaże informację o wynikach rejestracji.


Obowiązek informacyjny dla osób zgłaszających oraz uczestników wycieczki